Värsked sõnumid

Nokia'le (6110) Anti Mosquito rakendus?

Saatis failure 
Kas kellelgi on selline asi oma telefonis ning kas ka töötab otstarbekohaselt (nii nagu nimi ütleb) või on vuffel?
Mul kunagi oli, kuid ei saanud kasutada (aastaaeg oli pisut vale smiling smiley ). Nüüd, kui uus hooaeg sääskedega onkohe-kohe uksest sisse astumas, tahaks teada, et kas tasub siiski omale see taaskord muretseda või ei tasu vaeva?.
Ja kui Sul see on, siis kuskohast seda saab? Ma ei mäleta enam kohta/inimest? kelle käest selle rakenduse sain.

Päikest kevadesse!

Fail
Mina tõmbasin sama nimega rakenduse Androidile (oletan, et tööpõhimõte on neil sama). Paljukirutud näljaste Tartu sääskede vastu oli see minu hinnangul kasutu aga ju siis on Tartu sääsed "kõvemast puust" kui moskiitod. Samas ma seda rakendust veel telefonist ei kustutanud, ehk kunagi õnnestub veel proovida.
Seda, kust Nokiale seda saada, ei oska kahjuks öelda. Androidi jaoks on see tasuta Android Marketist alla tõmmatav nagu tuhanded muud rakendused smiling smiley
Mugude peletamiseks tõmba endale see telefoni smiling smiley [www.sound101.org]
nokia uksepoes on üks versioon täitsa saadaval. massab 2 eurot. lisaks google abil leidsin kiirelt veel hulka sarnast kraami, muist raha eest, muist suisa tasuta.
Ühest teisest foorumist leidsin lingi jänkistani tarbijakaitsele ja nende väitele, et põhimõtteliselt ei ole keegi piisavalt tõestanud säärase asja toimet ja tegu on soolapuhumisega...
Sattusin täna sellise programmi otsa, kas sellest ka reaalselt kasu on, ei ole jõudnud testida.
Autor:

Sinu meiliaadress:

Pealkiri:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Sõnum: