Värsked sõnumid

Geopood

Saatis haljazme 
Re: Geopood
17. september 2011, kl 21.43
See päris päris tähendab, et siis tuleb seadsulik väljapressimine nimega Maksuamet kogu täiega kukile ja ja mitte päris päris puhul käitutakse kuidagi teisiti ?
Re: Geopood
17. september 2011, kl 22.11
Tavaliselt on õpilasfirma majandusõppe praktiline vorm koolides. Igal õpilasfirmal peab olema juhendaja, kellel vastav tunnistus. Õpilasfirmade puhul on tegemist lihtsustatud võimalusega noortel oma ärist ettekujutus saada. Õpilasfirmadel üldjuhul ei ole tõesti tegemist maksuametiga, sest nende summad ei ulatu nii kõrgele, et maksuametit huvitaks. Aga see ei tähenda, et õpilasfirma ei teaks midagi seaduslikest maksudest. See on ikka ka majandusõppe üks teemadest! Õpilasfirmadel on kindlad reeglid ja nad peavad olema registreeritud Junior Achievement Eesti AS-s. Viimane hoiab neil ka silma peal. Aasta lõpetades tuleb õpilasfirmal ka aruanne esitada. Tavaline on see, kui õpilasfirma jääb aasta lõpuks miinustesse ja aktsionärid ei saa panustatud summasid täies mahus tagasi.
Re: Geopood
18. september 2011, kl 01.51
Et maksuametile silma jääda, on vaja parajalt suurt käivet. Sellist käivet ei saavuta see geopood niipea. Olgu ta õpilasfirma või "pärisettevõtmine".
Re: Geopood
18. september 2011, kl 10.20
linnapreili kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Veekindlad logiraamatud ehk veekindel paber on
> väga tavaline asi - kuid kas tõesti olete valmis
> maksma ühe A4 formaadis paberi eest 2-3 eurot
> (ühepoolne veekindlus - mis on kõige odavam
> variant kusjuures) ?

Misasi on ühepoolne veekindlus?
Mul on müüa veekindlat paberit, nii sellist, millele saab trükkida vaid ühele küljele, kui ka kahepoolset printimist võimaldavat. A3 ja A4.
Veekindlad on nad mõlemalt poolt.
Käsitsi (pliiatsi, markeri, pastaka, tušiga, verega) kirjutamist pole katsetanud. Piinlik, kuid tõesti pole lihtsalt tulnud sellist mõtet, et see paber geopeitumiseks hea on. Kui keegi tahab proovida ja loomkatseid teha, siis ühepoolne A4 on 1€ ja kahepoolne 1,5. A3 korruta kahega.
Hulgiostjatele (geopoele edasimüügiks näiteks) hinnasula.
Võimalik saada ka veekindlale paberile trükitud GP juhendeid.

P.S. Ei kavatse konkureerivat geopoodi avada. Lihtsalt mõnisada lehte paberit on "üle"
Autor:

Sinu meiliaadress:


Pealkiri:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Sõnum: